Projektowanie graficzne

Print • Digital • UX/UI • Interactive

Projektowanie graficzne

Potrzebujesz jednorazowy projekt graficzny? Lepiej nie mogłeś trafić!

Testujesz swój pomysł na biznes na rynku? A może organizujesz wydarzenie? Pomożemy Ci! 

Z dbałością o szczegóły oraz kierując się znajomością trendów graficznych podejmiemy się przygotowania dla Ciebie pojedynczych elementów, dzięki którym dotrzesz do Twoich klientów. Może to być plakat, wizytówka lub np. elegancka prezentacja multimedialna. 

Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie

Pamiętaj! Zlecenie wykonania projektu pojedynczego elementu graficznego pozwoli Ci również na sprawdzenie, jak wygląda współpraca z nami! To świetna metoda na poznanie nas lepiej!

Grafika cyfrowa

Dla VipBar i Oh!Beauty

Digital Design

Publikujesz w internecie? 

Projektujemy grafikę w wersji cyfrowej, którą możesz wykorzystać przy publikacji materiałów związanych z Twoją firmą lub inną inicjatywą, którą prowadzisz w internecie.

Poprzez grafikę cyfrową nadajemy charakteru Twojej marki w wielu miejscach w internecie takich jak media społecznościowe czy bazy firm.

Print Design

Projektujemy i drukujemy! 

Potrzebujesz projektu poligraficznego? Przygotujemy go dla Ciebie w oparciu o najnowsze standardy w branży poligraficznej i wizualizujemy. 

Dodatkowo dla naszych klientów udostępniamy możliwość zrealizowania druku przygotowanego projektu w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu całość zostaje na naszej głowie, a Ty cieszysz się efektem końcowym.

Estra Audio

Case study

Projekty
interaktywne

Komunikujesz się z klientami przez internet?

Zadbaj o to, by nie tylko Twoje usługi były przyjazne dla nich, ale również wszystkie elementy, które prowadzą do rozpoczęcia współpracy.

Tworzymy interaktywne dokumenty PDF, prezentacje i formularze. Uprość dzięki nim formalności dla klientów!

UX/UI

Projektujemy makiety stron i aplikacji! 

Strona lub aplikacja internetowa, to nie tylko obrazki i treść, ale przede wszystkim miejsce przyjazne dla Twoich klientów. W Bananacondzie dbamy o to by wszystkie realizacje były przemyślane, a wszystko to dzięki prototypowaniu rozwiązania WWW na początku realizacji. 

Nie musisz zlecać nam wykonania pełnej strony czy sklepu WWW. Możemy dla Ciebie przygotować tylko sam prototyp, a ty zdecydujesz co z nim zrobisz dalej. 

Dzięki temu masz pewność, że Twoi klienci nie będą mieli wątpliwość jak działa Twoje rozwiązanie WWW.

Może Cię zainteresować

Zaufali nam
i nie zawiedli się