Kim jesteśmy?

Poznajmy się lepiej!

Agencja Interaktywna
Bananaconda

Bananaconda to coś więcej, niż studio kreatywne

Znając branże postanowiliśmy wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom i zaoferować zebrane w jednym miejscu wysokiej jakości 4 segmenty usług kreatywnych.

Kompleksowość usług pozwala Ci na skupienie się na tym, co dla Ciebie najważniejsze, a wszystkie kreatywne projekty pozostają na naszej głowie.

Odkrywamy
dotąd nieznane

Co myślisz gdy słyszysz wzmiankę o egzotycznym miejscu?

Twoja firma to właśnie takie miejsce, a oferowane przez nas usługi są rakietą do niego! Dzięki niepowtarzalnemu designowi oraz rozwiązaniom IT pomagamy Twoim klientom odkryć i dotrzeć do usług lub produktów, które oferujesz.

Realizując projekty z nami, Twoja firma nabiera wizerunku rajskiej wyspy, którą każdy chce za wszelką cenę poznać.

Co nas wyróżnia?

Wieloletnie doświadczenie

Jak banany na drzewie, tak projekty w naszym studio

Kilkuletnie doświadczenie pomaga nam w przygotowywaniu dojrzałych realizacji. Pozwala nam uniknąć błędów, które niekiedy stawały się niewdzięczną katuszą i nie boimy się o tym mówić!

Odbyliśmy niezliczoną ilość podróży do zakątków wykorzystywanych przez nas technologii, mimo to nadal lubimy odkrywać nieznane dla nas… nowe wzorce, biblioteki i trendy.

Wspieramy naszych klientów

Lubimy doradzać i pomagać

Zależy nam, aby wszystkie projekty wychodzące z naszego studia były świetnym medium do budowania silnych relacji Twojej firmy z jej klientami. Sukces Twojej firmy, to też nasz sukces.

Planując każdą realizację stawiamy na unikalność i funkcjonalność, a przy tym doradzamy w jakim kierunku powinna zostać zaplanowana, aby przyniosła korzyści.

Analizujemy, badamy
i planujemy

Bananaconda to nie tylko fenomenalny design

Lata praktyki pokazały nam, że do przygotowania perfekcyjnej realizacji potrzeba nie tylko znajomości odpowiednich narzędzi i posiadanie ogromnych pokładów kreatywności, ale również umiejętność analizy i badań.

Dlatego tak bardzo uwielbiamy rozmowy i spotkania, ponieważ dzięki nim jesteśmy w stanie doskonale poznać Twoją firmę, jej strategię działania oraz potrzeby klientów, a to przekłada się na dopasowanie i wysoką jakość usług, które świadczymy.

Nasze realizacje

Czas płynie szybko, a z nim kolejne realizacje. Zobacz co przygotowaliśmy dla naszych klientów. 

Realizacje Sekcja Skrócona

Bananowe FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Jesteśmy elastyczni. Rozumiemy potrzeby klientów, dlatego do wyceny każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Bierzemy pod uwagę wiele czynników takich jak czas potrzebny na realizacje i złożoność wytycznych. Zachęcamy do poświęcenia czasu i wypełnienia briefu. Dzięki temu wycena będzie dobrze dobrana do Twoich potrzeb.

Tak! Każdy klient, który podejmie się z nami współpracy otrzymuje unikalny kod. Przekaż go dalej, a Ty i osoba, której polecisz nasze usługi otrzymacie -5% rabatu! Twoje punkty procentowe sumują się! Im więcej polecasz, tym więcej zyskujesz!

Tak. Każde zlecenie, które zostaje nam powierzone jest opatrzone dokumentem poufności. Dzięki temu masz pewność, że wszystkie informacje, które nam przekazujesz są bezpieczne.

Zaufali nam
i nie zawiedli się